.Kontrola affs ZDE

Prosímvás hlasujte pro nás v Sonc jsme už ve 3. kole ze Selenou Gomez Hlasujte Zde

Blog je omezen v provozu na 2 týdny více zde

Donald Trump má zájem o Miley Cyrus!

21. března 2010 v 14:53 | ☻Smileynka☻ |  MC-News
Kdo by to byl řekl, že na "Hannu Montanu" si brousí zuby jeden z nejbohatších mužů na světě...
Miley si vyhlédnul jako jednu z dalších celebrit, které účinkují v jeho reality show Celebrity Apprentice (volně přeloženo jako "Slavní učedníci"), ve které dokazují své obchodní nadání. V předchozích šesti sériích bylo hlavní cenou lukrativní místo v Trumpově impériu, ale to se v sedmé sérii změní a šance, že ji Miley přijme je velká.

Hraje se totiž o nemalý finanční obnos (250.000 dolarů), který bude moci vítěz pak věnovat dobročinné organizaci, kterou si sám vybere. To je pro rozenou samaritánku Miley výzva, protože charitativních organizací, které podporuje, je spousta.

A proč chce Donald pozvat do pořadu zrovna Miley? Jak sám řekl: "Znám Miley dobře a když se na ní dívám v různých interview a vidím, co všechno dělá, myslím, že má velký obchodní potenciál. Není jí ještě ani dvacet let, ale uvažuje jako dospělá žena a to se mi na ní líbí. Je prostě fantastická a přál bych si, aby byla hlavní hvězdou v další řadě mé reality show."

Miley si zatím nechala nějaký čas na rozmyšlenou, ale protože získání čtvrt milionu dolarů na charitu je opravdu lákavá nabídka, je její souhals s účastí na dobré cestě.

Copy With my icon!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama