.Kontrola affs ZDE

Prosímvás hlasujte pro nás v Sonc jsme už ve 3. kole ze Selenou Gomez Hlasujte Zde

Blog je omezen v provozu na 2 týdny více zde

Miley & Liam ICE CREAM DATE NIGHT

15. března 2010 v 20:26 | ☻Smileynka☻ |  MC-News

Miley New World blog: Hey guys! Jdu vám říct co se všechno děje! Miley a celá naše rodina má tolik práce! Při natáčení Hannah Montana, Miley je na natáčení každý den! Nové epizody jsou úžasné! Nejsem si jistá, jestli někdy byli pilnější.

Ona natáčení HM, pracuje na své linii oblečení Walmart, nahrává své nové albuo, dělá pro tisk The Last Song a ještě mnohem více. Brzy jedeme do NY na podporu Last Song a poté do Londýna, v dubnu uděláme Mezinárodní tiskovku pro film. Bude to velká zábava!

Bude to legrace být v Londýně, když tam není taková zima! Film vyjde na 31.března! Počkejte si ně něj! Je to takový neuvěřitelný film. S Miley, Liamem, Gregem Kinear, a se spisovatelem Nicholasem Sparksem, ten se nikdy nemílí!

P.S.
Podívejte se na Bret Michaels novou píseň NOTHING TO LOSE!Když se natáčela studiová nahrávka bylo to super, ale každá růže má své trní Bret hrál s Miley, Liam a já jsme poslouchali některé jeho nové songy. Byla to velká legrace, být s Bretem a s jeho kapelou ve studiu.

Když jsme slyšeli Nothing To Lose, všichni si ji zamilovali! Takže, když si dali přestávku od práce Rose a Miley si pustili několik slov Nothing To Lose jen tak pro zábavu! Ukázalo se, že je to velká píseň a všichni jí milujou! Chlapi, jdeme na to!

Kopírovat s ikonkou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama