.Kontrola affs ZDE

Prosímvás hlasujte pro nás v Sonc jsme už ve 3. kole ze Selenou Gomez Hlasujte Zde

Blog je omezen v provozu na 2 týdny více zde

New Message MileyWorld

14. března 2010 v 19:55 | ☻Smileynka☻ |  MC-News

Ahoj lidi! Jen udělám malé schrnutí o všem co se děje! Miley a celá naše rodina je tak zaneprázdněna! Na natáčení Hannah Montany je Miley každý den! Nové epizody jsou úžasné! Nejsem si jistá, zda-li byla Miley někdy zaneprázdnější.

Natáčí HM, pracuje na své kolekci pro Walmart, nahrává nové CD, dělá rozhovory pro The Last Song a mnohem více. Brzy jedeme do NY propagovat The Last Song a poté v dubnu do Londýna udělat mezinárodní tiskovou konferenci pro film. Bude to zábavné!

Bude to legrace být v Londýně, když tam není taková zima! Film vychází 31. března! Nemůžu se lidi dočkat, až to uvidíte! Je to takový neuvěřitelný film. S Miley, Liamem, Gregem Kinearem a spisovatelem Nicholasem Sparksem se nemůžete zmýlit.

PS: Hej lidi! Poslechněte si novou píseň Bret Michaelse - Nothing to Lose! Když Miley byla ve studiu a nahrávala Every Rose Has Its Thorn, Bret hrál Miley, Liamovi a mě některou jeho novou muziku. Bylo hodně legrace ve studiu s Bretem a jeho skupinou.


Když jsme slyšeli Nothing to Lose, všichni jsme se do té písně zamilovali! Takže, když byla přestávka od nahrávání Every Rose, Miley položila několik harmonií na Nothing To Lose, jen pro zábavu! Ukázalo se to v dobré a vznikl z toho singl.Určitě si to poslechni

Kopírovat s ikonkou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama